Running

take a look at the results that members have achieved

Club Filter

Ranking Name Club
TIME RECORDED (HH:MM:SS:MS)
1 Chris McQuillan Durham, Freeman's Quay 0:00:00
2 Graham Birch Newton Aycliffe Leisure Centre 0:00:00
3 Ian Aldwinckle Newton Aycliffe Leisure Centre 05:19:00:00
4 Sean McGrotty Limavady, Roe Valley Leisure Centre 05:10:00:00
5 Nicola Ingman Newton Aycliffe Leisure Centre 04:40:00:00
6 Nyomie McDermott Limavady, Roe Valley Leisure Centre 03:13:00:00
7 Lee Weldon Newton Aycliffe Leisure Centre 03:02:00:00
8 Sean McKersan Limavady, Roe Valley Leisure Centre 02:37:00:00
9 Liam Jackson Birtley Leisure Centre 02:30:00:00
10 Keely Madgin Newton Aycliffe Leisure Centre 02:25:00:00
11 Lewis Wood Newton Aycliffe Leisure Centre 02:23:00:00
12 Andre Potgieter Chesterfield 02:20:00:00
13 Sarah O'Hare Newton Aycliffe Leisure Centre 02:20:00:00
14 Janette Taylor Newton Aycliffe Leisure Centre 02:20:00:00
15 Louise Cockfield Newton Aycliffe Leisure Centre 02:20:00:00
16 Karen Lamb Newton Aycliffe Leisure Centre 02:20:00:00
17 Sharon Darter Newton Aycliffe Leisure Centre 02:20:00:00
18 Stephen Boyd Birtley Leisure Centre 02:20:00:00
19 David Simpson Consett Leisure Centre 02:20:00:00
20 Peter Huwter Limavady, Roe Valley Leisure Centre 02:20:00:00
21 Brenda Crooks Spennymoor Leisure Centre 02:20:00:00
22 Jade Batchelor Carlisle 02:17:00:00
23 Samantha Blackburn Carlisle 02:10:00:00
24 Katie Moffatt Newton Aycliffe Leisure Centre 02:10:00:00
25 Harmony McAndrew Newton Aycliffe Leisure Centre 02:10:00:00
26 Peter Hunter Senior Limavady, Roe Valley Leisure Centre 02:08:00:00
27 Ron Wright Carlisle 02:05:00:00
28 Julie Brookes Stourport 02:05:00:00
29 Graham Marshall Spennymoor Leisure Centre 02:05:00:00
30 Eunice Barker Spennymoor Leisure Centre 02:05:00:00
31 Elaine Henderson Carlisle 02:00:00:00
32 Jean McIntyre Carlisle 02:00:00:00
33 Robert Kerr Carlisle 02:00:00:00
34 Martin Ramsden Middlesbrough 02:00:00:00
35 Lee Jemma Carlisle 02:00:00:00
36 Bethany Beckett Carlisle 02:00:00:00
37 Andy Housley Chesterfield 02:00:00:00
38 David Turner Chesterfield 02:00:00:00
39 David Turner Chesterfield 02:00:00:00
40 Elliott Silcock Chesterfield 02:00:00:00
41 Ywona Wotton Chesterfield 02:00:00:00
42 Dena Bradley Stourport 02:00:00:00
43 Chelsey Siwicki Stourport 02:00:00:00
44 Taylor Field Stourport 02:00:00:00
45 Ian Bradley Stourport 02:00:00:00
46 Jane Thomas Carlisle 02:00:00:00
47 Barbara Moscrop Carlisle 02:00:00:00
48 Adam Allinson Carlisle 02:00:00:00
49 Zoe Pearson Carlisle 02:00:00:00
50 Emma Jardine Carlisle 02:00:00:00
51 Leanne Beattie Carlisle 02:00:00:00
52 Scott Hannah Carlisle 02:00:00:00
53 Cynthia Hayes Carlisle 02:00:00:00
54 Annais Wright Carlisle 02:00:00:00
55 David Edmondson Carlisle 02:00:00:00
56 Zoe Edmondson Carlisle 02:00:00:00
57 Paul Taylor Newton Aycliffe Leisure Centre 02:00:00:00
58 Adrian Hopper Newton Aycliffe Leisure Centre 02:00:00:00
59 Vince Crosby Newton Aycliffe Leisure Centre 02:00:00:00
60 Sharon Little Newton Aycliffe Leisure Centre 02:00:00:00
61 Robert Burns Newton Aycliffe Leisure Centre 02:00:00:00
62 Rob Crossland Stourport 02:00:00:00
63 Carole Kendall Birtley Leisure Centre 02:00:00:00
64 Emma Fisher Birtley Leisure Centre 02:00:00:00
65 David Fisher Birtley Leisure Centre 02:00:00:00
66 Angela Boyd Birtley Leisure Centre 02:00:00:00
67 Malcolm Allison Birtley Leisure Centre 02:00:00:00
68 Julie Hallam Birtley Leisure Centre 02:00:00:00
69 June Thurgood Birtley Leisure Centre 02:00:00:00
70 Conor McGrotty Limavady, Roe Valley Leisure Centre 02:00:00:00
71 Raymond Tracey Limavady, Roe Valley Leisure Centre 02:00:00:00
72 Robert McGonigol Limavady, Roe Valley Leisure Centre 02:00:00:00
73 Sinead MGrotty Limavady, Roe Valley Leisure Centre 02:00:00:00
74 Kerry Coyle Macclesfield College 02:00:00:00
75 Mark Fryer Limavady, Roe Valley Leisure Centre 02:00:00:00
76 Karen Magee Limavady, Roe Valley Leisure Centre 02:00:00:00
77 Michelle McDermott Limavady, Roe Valley Leisure Centre 02:00:00:00
78 Eddie McGowan Limavady, Roe Valley Leisure Centre 02:00:00:00
79 Tommy Hasson Limavady, Roe Valley Leisure Centre 02:00:00:00
80 John Hynds Limavady, Roe Valley Leisure Centre 02:00:00:00
81 Stanley Millar Limavady, Roe Valley Leisure Centre 02:00:00:00
82 Darren Lowe Newton Aycliffe Leisure Centre 01:34:00:00
83 Mark Adlard Limavady, Roe Valley Leisure Centre 01:30:00:00
84 James Bowe Spennymoor Leisure Centre 01:02:00:00
85 Lorraine Danes Newton Aycliffe Leisure Centre 01:00:00:00